• Fragman
  • Ok.ru
  • RapidVideo
  • Vidmoly
Sir-Ayet Filmi izle Yayınlanma Tarihi : 12.10.2019 10:03:23 - 1 yıl önce
300 izlenme300 izlenme 0 yorum0 yorum
Hikâyede genç bir kadın ve hayatındaki paranormal olaylar işlenecektir. Hicran, kocasının ölümüyle sarsılmasının etkisinden kurtulamamıştır. Kısa zaman önce yaşadığı bu kayıp, etkisini halen sürdürmektedir. Üstelik bir senelik süre boyunca, kendi ruh sağlığı da bozulmaya başlamıştır. Hayattaki amacını ve mutluluğunu kaybetmiştir. Beklenmedik ölümü halen kabullenmek istememektedir. Bu zor sürecinde sığınabileceği tek kişi kızı Gizem olacaktır. Annesinin haline aşırı üzülen genç kız, kendi açısından da travmasını atlatmaya çalışmaktadır. Çünkü hem annesinin hem de kendinin hayatı değişmek zorunda kalmıştır.
Sir-Ayet Hicran, içinde bulunduğu ruh halini de kabullenmek konusunda zorluk çekmektedir. En sonunda Gizem’in dediklerine kulak verecek olan acılı kadın, profesyonel bir yardım almak zorunda olduğunu hissedecektir. Ardından katıldığı seanslar ile birlikte, hayatını rayına oturtmaya çalışacaktır. Kendisine daha sakin hissetmesi adına bazı ilaçlar yazılmıştır. Fakat sakinleştiricileri almamak konusunda büyük bir inatla mücadele edecektir. Gizem, okulu münasebetiyle annesinden bir müddet ayrı kalmak durumunda olacaktır. Öte yandan Hicran’ın durumu da giderek ağırlaşacaktır. Tatil için gün sayan Gizem, bir an önce annesinin yanı başında kalmaya karar verecektir. Sıradan bir okul zamanında alacağı telefon, hayatını altüst edecektir. Telefonun diğer ucunda, yakın komşuları bulunmaktadır. Üç arkadaşını da beraberine katan Gizem, annesinin durumunu çözmek üzere arkadaşlarıyla beraber hareket edecektir. Genç karakterler, büyük gizem karşısında şok yaşayacaklar ve kendi psikolojilerinin de bozulmaya başladığını kabullenecektirler.
Kategoriler :   Korku Filmleri Etiketler : Sir-Ayet filmi izleSir-Ayet türkçe dublaj izleSir-Ayet türkçe altyazılı izleSir-Ayet full hd izleSir-Ayet tek part izle Oylama :
Bu videoya hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!